Контактирајте не

Жеџијанг Џингинг за нова технологија за материјали, Ltd.

Адреса

Зграда 4, патот Шушан 3558, округ Вуксинг, град Хужоу, провинција Жеџијанг.

Телефон

+86 18952887265

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

сабота,Недела: Затворено